O mnie

Anna Małgorzata Grzesik – dziennikarka, freelancerka, specjalista PR, blogerka motoryzacyjna, kierowca rajdowiec-amator. Przez pomyłkę w wyborze życiowej ścieżki również absolwentka Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie. Od chwili kupna pierwszego samochodu zarażona bakcylem motoryzacyjnym. Na co dzień jeździ ponad 200-konną białą Toyotą Celicą GT, która, w przeciwieństwie do Policji, perfekcyjnie reaguje na jej nieokiełznany temperament. Zabranianie jej driftu po publicznych parkingach nie ma żadnego sensu, a karanie jej za „nadmierną prędkość” w ocenie funkcjonariuszy i tak nie zmieni jej dynamicznego ale i bezpiecznego stylu jazdy. Tysiące przejechanych kilometrów, dziesięć lat bezwypadkowej jazdy czy zdane za pierwszym razem prawo jazdy kat. B i za drugim kat. C mówią same za siebie.

W 2008 roku podjęła pierwszą pracę zgodną ze swoją pasją (nie licząc krótkiej kariery jako dostawca pizzy…). Praca dla portalu znanego w całej Polsce tunera samochodów z napędem AWD i turbo pod maską (4turbo.pl) rozbudziła w niej pasje do rajdów samochodowych, wyścigów i skaziła niebezpieczną i fatalistyczną wręcz miłością do Subaru Imprezy WRX STi.

Po niecałym roku owocnej współpracy z zespołem 4turbo na jednym z eventów motoryzacyjnych zaskoczyła swoimi zdolnościami prowadzenia samochodów właścicieli KMH Media Group sp. z o. o. i rozpoczęła pracę jako dziennikarka w niezależnym magazynie motoryzacyjnym KMH i portalu kmh24.pl.

Pisała również do kobiecego portalu motoryzacyjnego Motocaina.pl oraz do magazynu BE, poświęconemu kulturze i stylowi życia. W chwili obecnej pracuje w agencji MoonDog PR, pisze specjalistyczne teksty do magazynu Polski Przemysł oraz prowadzi bloga motoryzacyjnego AMG blog. Nieustannie poszukuje nowych samochodów do testowania, a także możliwości rozwoju swoich umiejętności i pasji w branży automotive.

Oprócz motoryzacji, pasjonują ją ludzie z… pasją. W wolnych chwilach gra na perkusji i flecie poprzecznym oraz śpiewa. Aktualnie mieszka w Katowicach.

Podziel się!