Pierwszy (i chyba najbardziej mroźny) Spot JCP 2017 za nami!

Pierwszy w tym roku spot Japan Cars Podbeskidzie za nami!

Co? MRÓZ??? ZIMNO?

Etam, wcale nie było tak źle! W tak ciepłej i rodzinnej atmosferze aż chce się do prezesa mówić „Wujku”, a do prezesowej „Ciociu”

Dodatkowej temperatury dodał wspólny wypad do wspaniałej restauracji Trattoria Da Tadeusz w Bielsku-Białej polecanej przez panią Gessler. Naprawdę, jedzenie i obsługa ekstra!

Nastusia Foto strzeliła Białej mambie piękne zdjęcie 🙂 Podoba się wam? Jak myślicie? Malować to podbite oko i poprawiać kilka innych „dziar” zdobytych podczas bojów drogowych, czy jednak zostawić ją taką jaka jest? Wydaje mi się, że takie poobijane kolanka do niej pasują – ona nigdy nie miała być piękna. Malowana była w bieli z palety RAAL. Rajdowej. Pod chmurką. Po to, żeby można nią było po prostu dobrze się bawić, a nie błyszczeć felgą na salonach. Wychodzę z założenia, że ten model powstał tylko po to, by DAWAĆ FUN Z SZYBKIEJ I BEZPIECZNEJ JAZDY PROFESJONALNYM SAMOCHODEM. I te mody od Wilczento Performance…

Malować czy nie?

Wracając do spota, ekipie JCP dziękujemy za docenienie naszych działań! AMG blog dostało dyplom z podziękowaniami 🙂 Cieszymy się, że możemy być z Wami!

Dziękuję za to, że byliście pomimo wszystko! Za stanie na mrozie oraz za pełne zaangażowania rozmowy o olejach silnikowych i zasadach bezpiecznej i dynamicznej jazdy Celiką. Dzięki za wymianę doświadczeń!

Cała Galeria ze zlotu by Odważna i Zaangażowana w Swoją Misję Pomimo Temperatury -15 stopni… Nastusia Foto TUTAJ.

Ania i Michał,

AMGBlog

Podziel się!
  • Całkiem ładnie prezentuje się to autko w takiej przestrzeni 🙂 Pozdrawiam