Z POWROTEM NA KOŁACH. Celica GT PROJEKT cz.5

Tak taaaaak, powoli zmierzamy ku końcowi. Odsłaniam koleją, przedostatnią część serii filmów o Celice GT. Tym razem trochę zeszło z montażem – wszystko dzięki wspaniałej Gosi, która w ręce me zupełnie legalnie włożyła płytę z nowym programem do montowania filmów! Aaaaa!!!! Radość ma nie miała granic! Potem było ciężko jak go zainstalowałam i przeraziła się, że sprzętowo mogę nie dać rady. Następnie radość znów wróciła, jak wyszło na to, że nie jest jednak tak źle z moim kompem. Potem chwila dłuuuugiej grozy, kiedy to walczyłam o nieustannie traconą jakość przy reenderowaniu, aż w końcu, dzięki godzinom spędzonym przed ekranem z Agą i godzinom spędzonym na telefonie z Wojtkiem – udało się to zakończyć oczekiwanym rezultatem. Widzicie, jak duża ekipa pracuje nad tymi filmami?

Tak już bardziej serio, Aga i Wojtek dołączają do mojego zespołu na stałe. Chyba, że poróżni nas „obiektywny” pogląd, w co wątpię. Wspólnie szykujemy niespodziankę, ale na razie nie mogę zbyt wiele o tym napisać. W końcu ma to być niespodzianka.

Na razie więc zachęcam Was do obejrzenia ostatniego odcinka z projektu Celika GT. To znaczy przedostatniego. Ostatni będzie zwieńczeniem całego dzieła. I… początkiem kolejnego… Ale ciiii! Kulis na razie nie zdradzę, wszystko w swoim czasie.

Podziel się!
 • Celica robi wrażenie 🙂 Bardzo fajne efekty pracy, trzymam kciuki za pomyślną realizację całego projektu.

  • AMG

   Dziękuję, na pewno się przydadzą, bo projekt wciąż puchnie o nowe pomysły i nowych ludzi 😉

 • Celica zawsze była moim samochodem marzeniem!

 • Chcę więceej o wiele więcej. Naprawdę świetny materiał, szkoda że tak późno was odnalazłem, ale odnalazłem ;D Celica GT jest od tej pory moim marzeniem ;D

  • AMG

   Cieszę się, że się zaraziłeś tym stanem umysłu 😀

 • Bardzo przyjemnie czyta mi się Twoje teksty 🙂 Niedawno tutaj zajrzałem, a czuję, że zostanę na dłużej. Pozdrawiam! 🙂

 • Co za nieludzki suspens na koniec! Człowiek nie dość, że już finału samego w sobie się doczekać nie może, to tu jeszcze takie coś!
  …ale będziecie mieli co wnukom opowiadać (i pokazywać) 😉
  Pewnie mnie sklniesz za to, co napiszę, ale teraz na taką ładną, białą bazę, to tylko jakieś wielkie, rajdowe naklejki by się przydały 😀